Satılık Arı Yozgat

0
315
Satılık Arı Yozgat

Ana Arı Gen firmamız, Yozgat ilimiz başta olmak üzere bütün Türkiye’ye hızlı arı teslimatı gerçekleştiriyor. Sizde satın almak istediğiniz arı ırkını seçerek, siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satılık arı Yozgat ilimizden arı teslimatı almak isteyenler, sitemizde yer alan satışını gerçekleştirdiğimiz arı türlerine bakarak, sipariş formunu doldurup, sipariş gerçekleştirebilirler. Arı satın almak isteyen müşterilerimiz en geç Nisan ayına kadar sitemizde yer alan arıları teslim alabilirler.

Satılık arı Yozgat seçeneğimizin yanında, Türkiye’nin doğusundan batısına kadar bütün illere teslimat gerçekleştiriyoruz. Eğer sizde siparişinizi şimdi tamamlamak isterseniz, burayı tıklayarak paket arı sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Irk olarak satışını gerçekleştirdiğimiz arılardan hangisini isterseniz bu forum üzerinden belirtmeniz yeterli olacaktır. İşte satışını gerçekleştirdiğimiz arı ırkları;

– Karniyol arı ırkı

– Anadolu arı ırkı

– Belfast arı ırkı

– Kafkas arı ırkı

Arı Satışımız

Ana Arı Gen firmamız, yukarıda saydığımız arı türlerini, silkme ve paket arı şeklinde sizlere sunar. Çerçeve olarak satışını gerçekleştirdiğimiz arıların çerçeve sayıları, 6 ve 9 arasında değişirken, silkme yani paket arılarda bu durum 7 ve 8 arasındadır. Yozgat’tan arı almak isteyen müşterilerimizin sitemiz üzerinde yer alan sipariş formunu doldurmaları yeterli olacaktır. Sonraki aşamada istedikleri arı türlerinin teslimat işlemleri başlatılacaktır. Paket arılar hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, teslim tarihlerini öğrenmek isterseniz, burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beğenerek satın aldığınız arıların teslimatında ve arılarla ilgili genel anlamda sorunlar yaşamanız halinde, bizden anında destek alabilir ve sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen arı teslimat tarihleri için bilgi almak için ‘Satılık Arı’ isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Yozgat ve çevre illerden arı almak isteyenler herhangi bir soruları olmaları halinde, aşağıda bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirler.

Güvenli Alışverişin Adresi

Arıcılık sabır ve çalışma isteyen bir meslektir. Eğer arıcılık yapmaya karar verdiyseniz, bu konuda nereden arı satın alacağınızı iyi seçmeniz gerekecektir. Bizler satılık arı Yozgat olarak sizlere en iyi şartlarda arı teslimatları gerçekleştiriyoruz. Size kalan sadece icra etmek istediğiniz bu meslekle ilgili diğer detaylara bakmak ve bunları baştan aşağı incelemek olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here