Satılık Arı Elazığ

0
1030
satılık arı elazığ

Kış aylarının bitmesiyle birlikte bahar ayları başlar. Nisan ayı ile birlikte firmamız ana arı satış işlemine geçmektedir. Verimin yüksek olması için Avrasya Arıcılık bu ayda satış işlemine başlamaktadır. Şirketimiz, Kafkas, Belfast, Yığılca, Anadolu, İtalyan ve Karniyol ırk satışı gerçekleştirmektedir.

Bu ırklar içerisinde en doğru seçimi yapmak için, yaşadığınız bölgenin iklim özelliğini göz önüne almanız gerekir. Her arının kendine has iklim anlayışı vardır. Yüksek verim almak için doğru ırkın satın alınması gerekir. Hangi ırkı alacağınızı bilmiyorsanız, bu konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Satılık Arı Elazığ için ırk tercihinde bizimle istişare edebilirsiniz.

Her Bölge İçin Çözüm Odaklı Hareket Ediyoruz

Silkme yani paket satış işlemlerinde, çerçevelerdeki arılar plastik kutulara silkilmektedir. Beş adet ve fazlası için silkme siparişi alınmaktadır. Çerçeveli satışlar, 6-9 çerçeve arasında gerçekleşmektedir. Satılık arı Elazığ işlemlerinde çerçeveler standarttır. 48 x 23 ve 47,5 x 22 cm boyutlara sahiptir. Kovanlarınıza sorunsuz bir şekilde uyabilir. Kovanlar ise 44 x 51 cm’dir. Yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm’dir. Kovan kapakları saçtır.

Ana Arı Gen markasının sahibi Avrasya Arıcılık, fuar organizasyonlarında ve diğer organizasyonlarda arıcılarla buluşmaktadır. Sitesinde bu sektörle ilgili bütün bilgilere yer veren firmamız, bu sektörle ilgili haberlere de yer vermektedir. Irklar hakkında ve arıcılık hakkında her türlü bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Sektörümüzle ilgili ilgi çekici haberler sitemizde yer almaktadır.

Ballı ve Yavru Arılar Kargo İle Teslim ediliyor

Deneyimli ve tecrübeli kadroya sahip olan şirketimiz, Türkiye’nin bütün illerine sipariş işlemi gerçekleştirmektedir. Yakın veya güzergah üzeri olan adreslere ücretsiz teslimat gerçekleştiren Avrasya Arıcılık, uzak yerlere kargo sistemi ile teslimat gerçekleştiriyor. Her ilde teslimat noktamız bulunmaktadır. Direkt adrese teslimat gerçekleşmemektedir. İlinizde belirlenen noktalara teslimat işlemi gerçekleşmektedir.

Çerçevelerde yavru arı ve ballı arı olmak üzere iki çeşit arı bulunmaktadır. Ayrıca ana arıda satılmaktadır. Çerçevelerin birinde ballı arı diğerlerinde ise yavru arı bulunmaktadır. Nisan ayı ile birlikte kovanlarınız bal üretmeye başlar. Bölgeniz için doğru ırkı tercih ettiğiniz zaman, bal üretiminde istediğiniz rakamlara ulaşacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here