Satılık Arı Sivas

0
784
satılık arı sivas

Kahvaltıların en önemli menüsü olan bal, arıcılıkla ilgili bir konudur. Profesyonel arıcılar, her zaman eniyi balı üretirler. Bu sektöre yeni başladıysanız, işe profesyonel arıcılarla başlamalısınız. Asya Arıcılık, Ana Arı Gen markasıyla, bu sektörde en çok tercih edilen firma haline geldi. İstediğiniz Arı ırkını adresinize gönderen firmamız, bu konuda güvenilir hizmet seçenekleri sunuyor.

İşe Uzmanıyla Başlayın

Gerçek bal üretimi için işin ehli arılar gerekir. Firma olarak, kaliteli bal üretiminde kullanabileceğiniz arıları adresinize gönderiyoruz. Satılık arı Sivas bölgesi dahil olmak üzere bütün Türkiye’ye arı satan firmamız, bölgenizin özelliğine uygun ırk seçeneklerini satışa çıkarıyor. Kafkas ırkından, İtalyan ırkına, Anadolu ırkından Yığılca ırkına kadar onlarca çeşit sitemizde sizleri bekliyor.

Çerçeveden silkinen arıları plastik kutulara koyarak adrese teslim eden firmamız, aynı zamanda kovan şeklinde de satış işlemi gerçekleştiriyor. Satışlarımızda çerçeve sayısı baz alınmaktadır. En az beş çerçeve siparişi alınmaktadır. Dokuz çerçeveye kadar arı satışımız gerçekleşmektedir. İkinci bir kat isterseniz başvuru formunda bunu belirtmeniz gerekir. İkinci katlar ücrete tabidir ve fazladan belirli ödeme gerektirir. Satılık arı Sivas bölgesi için müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Kargo Seçeneklerimiz Güvenilir

Arıları muhafaza ettiğimiz plastik kutular ve diğer ambalaj seçenekleri oldukça sağlamdır. Kargo işlemlerinde, il ve ilçe merkezinin belirli noktalarına paket teslimatı gerçekleşmektedir. Müşterimiz bu noktalardan paketleri almaktadır. Diğer yandan dağıtım güzergahımız üzerindeki adreslere ücretsiz kargo imkanı sunmaktayız. Kargo işlemlerinde adresinizin konumu önemlidir.

Bu kategoride firmamızın sunduğu imkanlardan biri de arıların telef olması ile ilgilidir. Yolda her hangi bir nedenden dolayı arılar telef olursa, firmamız yeni paketi ücretsiz bir şekilde adresinize göndermektedir. Bu paket için ayrı bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Satılık arı Sivas sektörü için güvenilir seçenekler sorunsuz bir şekilde uygulanmaktadır.

Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen arıcılık hizmetinde, ana arılar boyalı bir şekilde paketlere yerleştirilmektedir. Bazı durumlarda ana arılar boyalı olmayabilir. Bu durumda ana arı tespiti gerekir. Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz, arıdan anlayan bilir kişiden yardım alabilirsiniz. Kutudan ana arı çıkmadığı zaman firmamız, yeni bir ana arı göndermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here