Satılık Arı Karabük

0
346
satılık arı karabük

İl ve ilçe kategorisinde arı satışı gerçekleştiren firmamız, yılların deneyimine sahip güvenilir bir firmadır. Kargo işlemlerinde belli noktalara teslimat yapan firmamız, kendi aracı ile mal teslimatı gerçekleştiriyor. Satılık arı Karabük piyasasında adından sıkça söz ettiren şirketimiz, bu konuda güvenilir hizmet seçenekleri sunuyor.

7/24 Arıcılık Hizmetiyle Tanışın

Sipariş işlemleri, arı ve oğul şeklinde gerçekleşiyor. Koloni olan bu arılar için ana arı da temin ediliyor. Boyalı olan ana arıların tespiti oldukça kolay. Bazı durumlarda ana arılar boyalı olmayabilir. Bu durumda tespitin gerçekleşmesi için uzman bir arıcıdan yardım almak gerekiyor.

Sipariş formu ile satış işlemi gerçekleştiren firmamız, Nisan ayının girmesiyle birlikte satılık arı Karabük işlemine geçmektedir. Ana arılar bu ayda ortaya çıkmaktadır. Arılar yolda telef olursa, şirketimiz tarafından zararınız karşılanıyor. Firmamız, siparişinize uygun yeni bir paket hazırlıyor. Siparişler firmaya ait araçla dağıtılmaktadır. Uzak illere kargo ile satış işlemi gerçekleşmektedir. Güzergah üzeri adreslere ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır.

Siparişler İçin Güvenli Yöntemler Ön Planda

Ana arıların boya veya boyasız şekilde kutuya yerleştirilebilir. Boyasız arıların tespitinde tecrübeli kişilerden yardım alınmalıdır. Kutudan ana arı çıkmadığı zaman firmamız hemen ana arı göndermektedir. Silkme arı sipariş işlemlerinde, çerçevedeki arılar plastik kutulara yerleştirilmektedir. Bu kutular oldukça güvenlidir ve arılara özeldir.

Firmamız her bölgeye özel ırk satışı gerçekleştirmektedir. Kafkas ırkının yanı sıra, İtalyan, Anadolu, Yığılca, Belfast ve Karniyal gibi ırklar satışa sunulmaktadır. Her iklimin kendine özgü ırkı bulunmaktadır. Satın alma işlemlerinde, bölgesel iklim farklılığı göz önüne alınmalıdır. Satılık arı Karabük bölgesinde, en iyi ırkı tercih etmelisiniz.

Sipariş Formunu Doldurmanız Yeterli

Verimin maksimuma çıkması için Nisan ayında arıcılığa başlanmalı ve doğru ırk seçilmelidir. Bu konuda sitede bütün bilgiler mevcuttur. Yeni başlayanlar için bilgiler ve sektörel haberler, sitede geniş bir şekilde ele alınmıştır.

Altı, yedi, sekiz ve dokuz çerçeveli arı satışında, ikinci kat sipariş işlemleri sipariş formunda belirtilmelidir. İkinci kat alımlar, 50 TL fark oluşturmaktadır. Silkme arı satışı, beş adet ve üzeri için geçerlidir. Çerçeve boyutları standarttır ve her kovana uyabilir. Kovan boyutları da standartlara uygun bir şekildedir. Ana Arı Gen markasının sahibi firmamız, bu tescilli markayı fuarlarda temsil etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here