Satılık Arı Zonguldak

0
464
satılık arı zonguldak

Arıcılık yapmaya karar verdiyseniz doğru adrestesiniz. Bu sektörün uzmanı olan firmamız, doğru adım atmanız için yardımcı oluyor. Arıcılık konusunda atacağınız ilk doğru adım, başarınızın en önemli basamağı olacaktır.

Firmamız, Ana Arı Gen markasıyla, arıcılık konusunda çözüm seçeneklerini adresimizde bulabilirsiniz. Irk tercihinden, teslimata kadar bütün aşamalarda yardımcı oluyoruz. Satılık arı Zonguldak bölgesine has ırk tercihi, firma elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Irk konusunda tereddüt yaşıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemizde arıcılıkla ilgili bölümleri inceleyerek bu sektör için doğru bilgileri elde edebilirsiniz. Sektörel haberlerin yanı sıra, yorum kısmına konu ile ilgili sorularınızı ekleyebilirsiniz.

Nisan Ayı İle Birlikte Sezon Başlıyor

Nisan ayı ile birlikte arıcılık sezonu da başlamaktadır. Çerçeve kategorisinde satış işlemi gerçekleştiren firmamız, paket ve kovan şeklinde satış işlemi gerçekleştirmektedir. 5 çerçeveden silkinen arılar, plastik kutularda adresinize ulaşmaktadır. Satılık arı Zonguldak satış listemiz, bölgesel özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sipariş işlemlerinde sıra önemlidir. Sipariş sırasına göre arılar adresinize gönderilmektedir.

Satın alma işlemlerinde üçte bir kaparo alınmaktadır. Peşinatı ödemeyen müşterilerimizin siparişleri gönderilmemektedir. 5, 6, 7, 8 ve 9 çerçeveli satışlarda, ballı arı ve yavru arı satışı gerçekleştirilmektedir. Yedi çerçeve arı alırsanız, bir çerçevesi ballı arı, kalan altı çerçeve yavru arıdır. Peşinat sistemi ile satış hizmeti sunan şirketimiz, peşinatı ödemeyen müşterin siparişlerini göndermemektedir.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir

Bu sektörde önemli konulardan biri ise ana arı tespitidir. Kutularda ana arılar boyalıdır. Bazı durumlarda arılar boyasız olabilir. Bunun tespiti için bilirkişiden yardım alabilirsiniz. Ana arının çıkmaması durumunda firmamız yeniden ana arı göndermektedir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli olan firma elemanlarımız, bu konuda meydana gelen aksaklıkları pratik bir şekilde çözmektedir.

Kovanlı ve kovansız arı satış işlemlerinde, güzergah üzerinde bulunan adreslere ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır. Yolda arılar zarar görürse, firmamız yeni bir paket göndermektedir. Bu aşamada yeni paket için ayrı bir kargo ücreti alınmamaktadır.

Bu kategoride her il için uygun ırk tercihi önemlidir. Satılık arı Zonguldak bölgesine has ırk tercihi, verimin maksimum seviyeye çıkmasında önemli rol oynamaktadır. Kafkas, Yığılca, Belfast, İtalyan, Anadolu ve Karniyol ırk seçenekleri içerisinden tercih yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here