Satılık Arı Kahramanmaraş

0
657
satılık arı kahramanmaraş

Kışın soğuk günleri bittikten sonra, güzel bahar ayları başlar. Çiçekler açar ve arılar görünmeye başlar. Arıcılık konusunda profesyonel olan firmamız, Nisan ayının girmesiyle birlikte arı satışına başlamaktadır. Bu ayda ana arılar meydana çıkmaya başlar.

Arıcılıkta Pratik Çözüm Seçenekleri Bir Arada

Koloni şeklinde satış işlemi gerçekleştiren firmamız, silkme, çerçeve ve kovan şeklinde satış işlemi gerçekleştirmektedir. Silkme yönteminde, çerçevedeki arılar plastik kutulara doldurulmaktadır. Bu kutular özeldir ve kargo işlemi esnasında her hangi bir problem meydana getirmemektedir. Çerçeve kategorisindeki satışlarda, çerçeve sayısı belirleyici rol oynamaktadır. Ayrıca satın alınan ana arılar da fiyatı belirlemektedir. Kovan şeklindeki satış işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Satılık arı Kahramanmaraş müşterilerimiz, siparişlerini Kahramanmaraş’ın belirli noktalarından alabilir.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte arıcılık da başlar. Çerçeveli satışlarda, ballı arıların yanı sıra yavru arılar da satılmaktadır. İki katlı siparişlerde 50 tl fark ödenmektedir. Silkme sipariş işlemlerinde sınır 5 çerçevedir. Çerçeve boyutları standarttır. Çerçevelerin boyutları standart özelliklere sahiptir. Kovanlarınıza rahatlıkla uyum sağlayabilir. Satılık arı Kahramanmaraş ekibimiz, Kahramanmaraş iklimine uygun ırkları sizin için tespit edebilir. Irk tespitinde problem yaşayan müşterilerimiz, bizimle irtibata geçebilir.

Sitemizi Ziyaret Edin ve Hizmet Kalitemizle Tanışın

Uzak adreslere kargo ile teslimat gerçekleştiren şirketimiz, kendi aracı ile güzergah üzerinde olan adreslere ücretsiz teslimat gerçekleştiriyor. Kafkas, İtalyan, Anadolu, Karniyol, Yığılca ve Belfast gibi arı ırkları, iklime göre farklılık gösteriyor. Satın almak için sipariş formunu doldururken, yaşadığınız bölgenin iklimine uygun arıların tercih edilmesi gerekir.

Verimin artması için doğru ırkın tercihi önemli bir konudur. Satışlarda, geçen senenin yavru arıları, bu sene ana arı olarak satılmaktadır. Altı, yedi, sekiz veya dokuz çerçeveli satışlarda, bir çerçeve ballı arı, gerisi yavru arı olacak şekilde hazırlanmıştır. Yavrular, kışa kadar büyümektedir ve kışı çıkacak duruma gelmektedir. Satılık arı Kahramanmaraş işlemlerinde, iklimsel farklılıklar göz önüne alınmaktadır.

Satın alma işlemlerinde üçte bir peşinat alınmaktadır. Peşinat ödenmediği taktirde sipariş işlemi gerçekleşmemektedir. Kovanlı arıların yanı sıra kovansız arı satışında da üst sıralarda yer alan firmamız, hazırlana paketlere her hangi bir zarar geldiği zaman yeni bir paket hazırlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here