Satılık Arı Ordu

0
500
satılık arı ordu

Ülke genelinde arı satışımız bulunmaktadır. Satılık arı götürdüğümüz illerden birisi ise Ordu ilidir. Ordu ilinde bulunan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda arı getirmekteyiz. Satılık arı alacak olanlar, öncelik olarak almak istediği arı adetini ve çerçeve sayısına göre aşağıdaki özelliklerin doğrultusunda sipariş verebilirler. Bilindiği üzere Ordu ilimiz ülkemizde arıcılık faaliyetinin yoğun olduğu yerdir.

Satılık arı yani paket arı siparişi verenler öncelik olarak belirli bir kapora almaktayız ve geri kalanını ise arıları teslimatta almaktayız. Bu şekilde Türkiye geneli arı sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Karadeniz hattı olarak Rize-Ardeşen ilçesine kadar gitmekteyiz ve en son buradaki müşterilerimize dağıtmaktayız. Ülkemizin batısından doğusuna bütün illere bu şekilde satılık arı isteyen müşterilerimize veriyoruz.

1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Adrese teslim değildir. Adet yüksek olursa ve yolumuzun üzeri ise adrese bırakılır. Nakliye ücreti alınmaz.
2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır.
3) 2019 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2018 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Analar hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.
4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.
5) Paket arı ırkları olarak; kafkas ve karniyol ve anadolu arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 6 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır. FİYAT: 330 TL

Yine Ordu ilinde bulunan ziyaretçilerimiz satılık arı hakkında soruları varsa aşağıdaki yorumlar kısmında bizlere sormanız durumunda memnuniyetle cevaplanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here