Satılık Arı Bayburt

0
562
satılık arı bayburt

Online platformlarda satılık arı Bayburt seçeneklerini değerlendiren müşteriler hem uygun fiyatlardan hem de son derece avantajlı bulunan satın alma opsiyonlarından faydalanabilir. Çerçeveli bir yapıya sahip olan paket arılar da bir diğer seçeneği oluşturuyor. Daha minimal ve küçük tercihler için 6 ve 7 çerçeveli paket arılar satın alınabilir. Bununla birlikte her cebe ve bütçeye uygun 8 ve 9 çerçeveli paket arılar da mevcuttur.

Paket Arılarda Satın Alma Seçenekleri

Alıcıların talepleri doğrultusunda her il ve ilçeye satılık arı Bayburt ürünleri paketler halinde gönderilmektedir. 6 çerçeveli arıların toplamda 4 ya da 5 çerçevesi açık ve kapalı olmaktadır. Aynı zamanda bir hazneleri de tamamen bal ile kaplıdır.

Çerçevelerin sayısı arttıkça açık ve kapalı olan kısımlarındaki sayılar da artmaktadır. Her birinin en az bir kısmı ile bal ile kaplı olarak gönderilmektedir. Bu yıl içerisinde siparişi verilen satılık arı Bayburt ürünleri 2018 yılının ana arı sınıfına sahiptir. Tamamına yakını boyalıdır. Ancak boyasız olan türleri de aynı oranda kalitelidir. Teslimat sırasında müşteriler gerekli gördükleri kontrolleri yapma ayrıcalığına sahipler. Ana arı kaybının tespit edildiği ürünler geri gönderilebilir ve zarar bizzat firma tarafından karşılanır. Gönderilen yeni ürünlerde de herhangi bir kargo ücreti talep edilmez.

Paket Arılarda Irk Seçenekleri

Müşterilerin en çok dikkat ettiği noktalardan biri de satın alınan arıların hangi ırka mensup olduğudur. Başta Kafkas ve Karniyol olmak üzere tamamen kaliteli ırka sahip olan arılar satın alma seçeneklerinde potansiyel alıcılara sunuluyor. Aynı zamanda Anadolu ve Belfest ırkından olan arılar da aynı ödeme kolaylıkları ile birlikte servis ediliyor.

Sipariş ve Diğer Önemli Bilgiler

Her alanda müşteri memnuniyetini sağlamak adına sipariş aşamasında ücretlerin sadece yarısı peşin alınmaktadır. Diğer yarısı ise arılar teslim edildikten ve kontroller yapıldıktan sonra talep edilir. Siparişlerin tamamı son derece dayanıklı ve nitelikli olan plastik kutuların içerisinde gönderilmektedir. Bu kutuların tamamı da plastik tabanlı olup müşterilerin talep ettiği güvenlik ve kalite gibi konularda garanti sağlıyor. Sipariş formu dakikalar içerisinde doldurulabilir ve online olarak satın alma işlemi tamamlanabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here