2020 Yılı Satılık Arı

0
871
2020 yılı satılık arı

Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz satılık arı işini 2020 yılı içinde yapmaya başlamış bulunmaktayız. Bizlerden satılık arı almak istiyorsanız aşağıdaki yazılan gerekli bütün bilgileri okumanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra sipariş formuna gitmek için tıklayın…

2020 yılı satılık arı 2

Nasıl Dağıtıyoruz: Dağıtım işini belirli il ve ilçeler üzerinden tüm Türkiye’ye dağıtım yapmaktayız. Açık adres olarak teslimatımız yoktur ama dağıtım yolu üzerimizde ise bizi yolumuzdan da etmeyecekse teslimatını yaparız. Nede adrese teslim yapamıyoruz. Çünkü, dağıtım esnasında aracımızda fazla arı olduğu için bu şekilde gir çık yapıldığı zaman çok zaman kaybı olarak kamyondaki arıları zayi olmasına ve ölmesine sebep olmaktadır.

Arıların Paketleri Nasıl Oluyor: İki türlü paket sistemimiz olmaktadır. Birincisi, özel olarak içine 10 çerçeve sığabilecek şekilde plastik kutular imal etmekteyiz. Daha önceki yıllarda alan müşterilerimiz bilmekte olup, aynı zamanda yine resimleri paylaşıyoruz. Plastik kutularda 6 çerçeveden başlayıp 10 çerçeveye kadar arı koymaktayız. Çerçeveye bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. İkinci ise, kovanlı olarak teslimat yapmaktayız. Kovanı olmayan arıcılarımız için biz hazır bir şekilde sıfır kovan koyup sizlere getirmekteyiz. Talep etmesi durumunda ikinci kat farkı da eklenerek teslim edilir. Yine güncel fiyatlar ve ayrıntılar için paket arı sipariş kısmına bakabilirsiniz.

2020 yılı satılık arı 1

2020 yılı satılık arı fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 370 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 410 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 450 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 490 TL

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 560 TL

İkinci kat farkı: 50 TL (içinde çerçeveleri ile birlikte)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here