Satılık Arı Kars

0
75
satılık arı kars

Baharın gelmesiyle birlikte çiçekler açar ve arılar ortalıkta gezinmeye başlar. Arıcılar için de Nisan ayının girmesiyle sezon başlar. Bu ayda ana arılar ortaya çıkar. Firmamız, kovan ve silkme sipariş kategorisinde satış işlemi gerçekleştirir. Çerçeve kategorisinde belirlenen satış işlemlerinde, ballı arılar ve yavru arılar bir arada satılır. Çerçevenin biri ballı arıysa, geri kalan çerçeveler yavru arı şeklinde satılmaktadır. Örneğin, 5 çerçeve arı alıyorsanız, bunun bir çerçevesi ballı arıdır. Diğerleri yavru arıdır.

Bal Üretiminde Profesyonel Çözüm

Firmamız 40 ve üzeri sipariş işlemlerini her zaman için değerlendirmektedir. Sipariş işlemlerinde 5 sayısı sınırdır. Bu sayının altındaki siparişler gerçekleşmemektedir. Ana Arı Gen markasının sahibi firmamız, bu kategoride yurt genelinde söz sahibidir. Balın merkezi Kars için de çözüm seçenekleri sunuyoruz. Satılık arı Kars işlemlerinde, Kars’a özel ırk seçenekleri, bal üretiminde yüksek verim meydana getirmektedir.

Sipariş işlemlerinde meydana problemleri kısa sürede çözüme kavuşturan firmamız, arıların telef olması halinde yeni bir paket hazırlamaktadır. İkinci paketin gönderiminde ikinci bir kargo ücreti ödenmemektedir. Bu konuda müşterisini mağdur etmeyen Avrasya Arıcılık, güzergah üzeri adreslere ücretsiz teslimat gerçekleştirmektedir. Yurt geneline satış işlemi gerçekleştiren firmamız, il veya ilçenin belirli noktalarına paket teslimatı gerçekleştirmektedir. Satılık arı Kars konusunda yeni fiyat seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Hizmette Güvenin Adresi Asya Arıcılık

Satın alma işlemlerinde ücretin üçte biri peşin alınmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmeyen müşterilerimizin siparişleri gönderilmemektedir. Altılı, yedili, sekizli ve dokuzlu çerçeve satışlarımız pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Ana arılar boyalıdır. Ancak bazı durumlarda ana arılar boyasız olabilir. Bu durumda ana arıların tespiti de problem meydana getirmektedir. Uzman olan kişiler ana arı tespit işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Ana arı çıkmadığı zaman firmamız yeniden ana arı göndermektedir.

Plastik kutulara sipariş işlemi gerçekleştiren şirketimiz, standartlara uygun çerçeve ve kovan seçeneklerini tercih etmektedir.

Avrasya arıcılık, Ana Arı Gen markası ile bu sektörde adını duyurmuştur. Fuarlarda ve diğer organizasyonlarda bu isimle hizmet sunuyoruz. Firmamız, Karniyol, Anadolu, Belfast, Yığılca, İtalyan ve Kafkas gibi ırkları satışa çıkarmaktadır. Satılık arı Kars bölgesi için ırk tespit edemediyseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bu ırkların kendine özgü iklim anlayışı vardır. Satın alma işleminden önce hangi il için satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu şekilde firmamız, sizin için en doğru ırk tercihini gerçekleştirmiş olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here