Satılık Arı Bilecik

0
440
satılık arı bilecik

Bal üretiminin en önemli konusu arıcılıktır. Her bölgenin kendine özgü arı türü bulunmaktadır. Doğru ırkın seçilmesi, verimin artmasında önemli rol oynamaktadır. Avrasya arıcılık, Ana Arı Gen markasıyla tüm Türkiye’ye arı satışı gerçekleştirmektedir. Bu konuda deneyimli olan personelimiz, arı silkme işlemlerinden teslimat işlemlerine kadar bütün aşamalarda güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Her şehir ve her ilçe için belirli adreslere teslimat işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu adreslerden siparişinizi alabilirsiniz. 40 adet ve üzeri alım işlemlerinde her zaman için sipariş hattımız açıktır. Satılık arı Bilecik konusunda firmamızı her zaman için arayabilirsiniz.

Güncel Seçeneklerle Arı Satışı Gerçekleşiyor

Yeni kovanlı siparişlerde, ikinci bir kat istiyorsanız bunu sipariş formunda belirtmelisiniz. Bunun için 50 TL fazla ödemeniz gerekir. Beş adet ve üzeri siparişlerde silkme siparişi kabul edilmektedir. Çerçeveler 48 x 23, 47,5 x 22 cm boyutlarındadır. Ölçüler standarttır. Kovanlar 44 x 51 cm boyutlardadır. Yüksekliği de 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm’dir. Kovanın kapağı saçtır. Satılık arı Bilecik kovan ve çerçeve alımlarında, güncel fiyat seçenekleri geçerlidir.

Güzergah üzerinde olan adresler için kargo ücretsizdir. Taşıma esnasında arılara her hangi bir zarar gelirse, zarar firmamıza aittir. Arıların telef olması durumunda, firmamız ücretsiz bir şekilde zararı telafi etmektedir. Bu kategoride kargo ile yaptığımız anlaşma, sizin mağdur olmanızı önlemektedir. Plastik kutulara silkinen arılar, güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Diğer iller için ve satılık arı Bilecik için, güvenli yöntemlere öncelik veriyoruz.

Paket Teslimatında Güvenilir Çözüm

Teslimat işlemleri Nisan ayı ile birlikte başlamaktadır. Baharla birlikte istediğiniz ırk kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Ana arıların çıkmaya başladığı Nisan ayı, siparişlerin başlangıç tarihtir. Baharda alınan arılar kışa kadar belli bir olgunluğa ulaşır. Olgunlaşan arılar, kışı daha rahat çıkarır.

Çerçevelerin bir ikisi ballı arı, kalanı yavru arıdır. Ana arılar boyalıdır ancak bazı durumlarda ana arı boyalı olmayabilir. Kutular size ulaştığı zaman bu konuda tecrübeli kişilere danışmalısınız. Ana arı tespiti uzmanlık isteyen bir konudur. Ana arı çıkmadığı zaman firmamız, yeni bir paket yaparak ana arı gönderiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here