Paket Arı Bolu

0
244
satılık arı bolu

Ana Arı Gen markası ile tüm Türkiye’de tanın firmamız, istediğiniz arı ırkını adresinize gönderiyor. Her iklimin kendine özgü arı ırkı bulunmaktadır. Bu nedenle sipariş işlemleri esnasında, şehir veya ilçenin adını belirtmeyi unutmayın.

Arı satın alma işlemleri Nisan ayı ile birlikte başlamaktadır. Ana arıların çıkma zamanı olan bu ay, aynı zamanda siparişlerin başladığı aydır. Satılık arı Bolu sektöründe de satışlar Nisan ayında başlamaktadır.

Sipariş Formunu Eksiksiz Doldurun

Kovan sipariş işlemlerinde 2. kat bir isterseniz, bu isteğinizi istek formunda belirtmeniz gerekir. İkinci kat sipariş işlemleri için 50 Türk Lirası fazla ödemeniz gerekir. Silkme siparişi için beş adetten fazla sipariş işlemi gerçekleştirmeniz gerekir.

Çerçevelerin boyutları standarttır ve uyum problemi meydana getirmemektedir. Kullanım konusunda bu çerçeveler her kovan için problem meydana getirmemektedir.

Teslimat şartlarımız da oldukça esnektir. Güzergah üzeri siparişler ücretsiz olmakla birlikte, diğer noktalara olan siparişler ücretlidir. Her ilde belli noktalara siparişler teslim edilmektedir. Direkt adrese paket teslimatı yapılmamaktadır. Yolda meydana gelen zararlar firmamıza aittir. Bu gibi durumlarda yeni bir sipariş açılır ve aynı şartlar içerisinde tekrar adresinize gönderilir. Arılar oğul şekilde teslim edilmektedir. Paket arı Bolu konusunda en doğru ırkın tercih edilmesi, verimin yüksek olmasında etkili olacaktır.

Ana Arı Gen Markası Kalitedir

Fuarlarda ve benzeri organizasyonlarda Avrasya Arıcılık, Ana Arı Gen markası ile piyasaya çıkmaktadır. Markalaşan arı satış işlemlerimiz, yurt genelinde talep görmektedir. Çerçeveli satışlarımızda bir kaç çerçeve yavru, kalan çerçeveler ballı arı şeklinde gerçekleşmektedir. Silkme yani plastik kutu şeklindeki satışların yanı kovanlı satışlarımız, güncel satılık arı Bolu fiyatları kategorisinde gerçekleşmektedir.

Ana arılar genellikle boyalıdır. Boyalı olmayan ana arılarda olabilir. Size gelen paketlerde ana arı teşhis işlemini uzman kişilere yaptırmalısınız. Ana arının çıkmaması durumunda firmamız sizin için ana arı göndermektedir.

Arıcılık konusunda bilgi veren sitemiz, bu kategoride geniş bilgi sunmaktadır. Ayrıca ırklar konusunda da geniş bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Karniyol, Anadolu ve Belfast ırkının yanı sıra, Yığılca, İtalyan ve Kafkas ırkları da sipariş edilebilir. Bütün ırkların kendine özgü iklim anlayışı bulunmaktadır. Sipariş formunda il, ilçe ve bölge bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir. Ekibimiz bölgeniz için en verimli ırkı seçebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here