Satılık Arı Konya

0
60
satılık arı konya

Arıcılık, ülkemizde uygulanan hayvancılık türlerinden biridir. Bu çalışmalarda başarıya ulaşmanın sırlarından biri arı türlerinin niteliğidir. Verimli ırklardaki arıların doğru koşullarda beslenmesiyle, kaliteli bal üretimi sağlanmaktadır. Firmamız tarafından satışı yapılan arılar, çeşitli ırklarda sunulmaktadır. Sağlıklı olan bu hayvanlar, üstün bir verime sahiptir.

Bal Üretiminde Maksimum Verim

Sizlere satılık arı Konya ihtiyaçlarınız için hizmet sunan firmamız, yüksek verimli arı ırklarını size iletmektedir. Bu arılar silkme ve çerçeve usulünde sizlere ulaştırılmaktadır. Silkme arı teslimatı, çerçeveli arılardan silkeleme usulüyle toplanan oğul arıları içermektedir. Çerçeve arı siparişlerinde ise, altı ve dokuz çerçeve arasındaki arıları sizlere teslim etmekteyiz.

Yıllardır arıcılık işiyle uğraşan firmamız, konu hakkındaki en yüksek kaliteli teknikleri uygulamaktadır. Satışını sağladığımız arılar, sağlıklı ve verimli canlılardır. Firmamız, siparişini verdiğiniz. arıları sizlere kendi araçlarıyla teslim etmektedir. Teslimatımız, en kısa sürede gerçekleşmektedir.

En Sık Tercih Edilen Arı Irkları

Firmamızın sağladığı satılık arı Konya satışlarında birçok arı ırkı yer almaktadır. Bunlar arasında Belfast, Kafkas, Anadolu ve Karniyol olarak tanımlanan arı ırkları bulunmaktadır. Bunlar, arıcılıkta en sık tercih edilen arılardır. Bal verimi fazla olan arılar, aynı zamanda kendileri için uygun ortamlarda rahatlıkla bakılma özelliği sunmaktadır.

Bu arılar, çevresel koşullardan ve hastalıklardan kolay etkilenmeyen dirençli arı ırklarıdır. Ancak her iklimin belli bir arı ırkı bulunmaktadır. Ve her ırk belli bir iklimde daha verimli olmaktadır. Sipariş verirken bunları göz önüne almanız tavsiye edilmektedir. Firmamız, sizlere bu konu hakkında da bilgiler sunmaktadır.

Yavru dağılımları ve üremeleri düzenli olan bu arılar, kısa zamanda size daha fazla bal verimi sağlamaktadır. Arıların satışından sonra yaşayacağınız herhangi bir sorunda da firmamız size destek olmaya devam etmektedir.

Uygun Fiyatlı Arı Satışı

Tarafımızdan sağlanan satılık arı Konya hizmetleri uygun fiyat aralığına sahiptir. Arların fiyatları ırklarına ve sipariş miktarınıza göre değişiklikler göstermektedir. Siparişini verdiğiniz arılar size kovanlı ve plastik kutular ile teslim edilecektir.

Teslimat sırasında yolda meydana gelen arı ölümleri, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Arılar ve siparişler hakkında çok daha detaylı bilgiler edinmek için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here