Arı Oğulu Satışı

0
580
Arı Oğulu Satışı

Arı oğul satışı dediğimiz olay bildiğimiz silkme arının diğer adı diyebiliriz. Ana Arı Gen firması olarak ülkemiz genelinde paket arı dağıtım ve teslimatları yapmaktayız ve bunlardan birisi olan silkme olarak yaptığımız arı satışıdır. Silkme arı işi bir diğer adı ile yukarıda telaffuz ettiğimiz gibi oğul satışı da denilebilir.

Peki arı oğul satışı nasıl yapıyoruz, kısaca onu açıklamaya çalışalım. Bu yıl için yaptığımız sistemi anlatmaya çalışalım ve onun üzerinde ilerleyelim aynı zamanda aşağıya bununla ilgili de bir video paylaşımı da yapacağız. Ortalama olarak, 7-8 çerçeveli arılardan oluşmak üzere hazırlamış olduğumuz ve sevkiyat için kullandığımız kutuların içine silkelemekteyiz. Silkediğimiz bu arıların içine yine 2-3 tane de arıların tutunabilmesi için çerçeveler koymaktayız. Bu silkeleme işini yaparken ana arınında içinde olacağından emin olarak aktarmaktayız. Bu şekilde yaptığımız paket arıyı Türkiye’nin her yerine araçlarımız ile götürmekteyiz.

Paket arı hakkında ve arı oğulu satışı hakkında kafanıza takılan sorular olursa bizlere yorumlar kısmından her zaman sorabilirsiniz. Paket arı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Paket Arı Sipariş kısmını ziyaret etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here