Satılık Arı Çankırı

0
97
satılık arı çankırı

Bal, insanoğlu için vazgeçilmez bir gıdadır. Bal sektörünün en önemli konusu kuşkusuz arılardır. Arıcılık sektörü için ana arı satış işlemi gerçekleştiren firmamız, 3 ve 4. aydan itibaren arı satış işlemi gerçekleştirmektedir. Satış işlemlerinde güvenilir yöntemleri tercih eden kargo seçenekleriyle kısa sürede paketleri yerine ulaştırıyor. Kargo işlemleri konusunda firmamıza her zaman için güvenebilirsiniz. Satılık arı Çankırı kategorisinde ve Türkiye genelinde, teslimat problemi yaşamıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Öncelikli Konudur

Kovan veya çerçeve (silkme) paket arı satışları, sezonluk gerçekleşmektedir. Standart özelliklere sahip çerçeveler, kullanım problemi çıkarmamaktadır. Paket arı satışında güvenli plastik kutular kullanılmaktadır. Kovanların kapakları saçlıdır. Silkme siparişi için en az 5 adet satın alınmalıdır. Paket arı Çankırı fiyatlarımız, çerçeve ve ırk seçeneğine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bölge uzaklığı da fiyatı etkileyen unsurlar içerisinde yer almaktadır.

Türkiye bütün bölgelerine arı satış işlemi gerçekleştiriyoruz. Teslimat işlemi gerçekleştirilecek adres, yol güzergahı üzerinde olduğu zaman, firmamız kargo ücreti talep etmemektedir. Tüm yurt genelinde ve satılık arı Çankırı bölgesinde, siparişler belli noktalara bırakılmaktadır. Direkt adrese paket teslimatı yapmıyoruz. Her il veya ilçe için paketleri teslim edebileceğimiz güvenli noktalar belirliyoruz. Müşterilerimiz bu noktalardan paketlerini alıyorlar.

Arılar Yolda Zarar Görürse Firmamız Telafi Ediyor

Ana arı satış işlemleri, bahar aylarıyla birlikte başlamaktadır. Ana arılar boyalı bir şekilde satılmaktadır. Bazı durumlarda ana arılar boyalı olmayabilir. Bu durumun tespiti için arı konusunda uzman kişilerin yardımı alınmalıdır. Ana arı çıkmadığı zaman firmamız ana arı göndermektedir. Oğul arı satış işlemi gerçekleştiren Avrasya arıcılık, bu konuda güvenilir bir firmadır. 6-7-8-9 çerçeveli satış işlemlerinde birkaç çerçeve ballı arı kalanı yavru arıdır.

Firmamız, Kafkas, Belfast ve Anadolu ırkının yanı sıra, Karniyol ırkı, Yığılca ırkı ve İtalyan ırkı da satmaktadır. Bütün ırkların kendine özgü iklim anlayışı vardır. Bu nedenle satın alma işlemlerinde bölgeniz için en uygun ırkı tercih etmelisiniz. Bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, bölgeniz için en uygun ırkı seçebilir. Verimin yüksek olması için bu konuda en doğru kararı vermek gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here