Erzurum Satılık Arı

0
306
satılık arı erzurum

Gıda sektörünün en önemli seçeneklerinden biri kuşkusuz balcılıktır. Balcılık, uzmanlık isteyen ve profesyonel çözüm seçeneklerine ihtiyaç duyan bir sektördür. Arıcılık konusunda çözüm odaklı hareket eden Avrasya Arıcılık, istediğiniz miktarda arı satış işlemi gerçekleştirmektedir.

Ana ve Oğul Arı Satışı Gerçekleştiriyoruz

Arılar, yavru ve bal arısı şeklinde satılmaktadır. Çerçeveli satış işlemlerinde yavru ve ballı arı satılmaktadır. Örneğin, 9 çerçeve aldıysanız, 1 veya 2 çerçeve ballı arı, kalanı yavru arı şeklinde satılmaktadır. Kovanlar saç kapaklıdır. Silkme şeklinde plastik kutulara konulan arılarda ana arı da bulunmaktadır. Ana arılar boya ile işaretlidir. Bazı durumlarda ana arılar boyalı olmayabilir. Satılık arı Erzurum bölgesinde aradığınız bütün seçenekler bir arada bulunmaktadır.

Firmamız 6, 7, 8 ve 9 çerçeveli satış işlemi gerçekleştiriyor. İki katlı satışlarda ise 50 tl fark ödenmektedir. Başvuru esnasında siparişlerinizi tam ve doğru yazmalısınız. Bölgenizi de belirtmenizde fayda var. Firmamız, bölgenize uygun ırk seçimi gerçekleştirerek yüksek verim elde etmenizi sağlamaktadır. Ana Arı Gen markasının sahibi olan firmamız, arıcılıkta güvenin adresi haline gelmiştir. Nisan ayının girmesiyle birlikte sipariş işlemi başlamaktadır. Satılık arı Erzurum sipariş işlemlerinde, diğer illerde olduğu gibi paketler güvenli noktalara teslim edilmektedir. Müşterimiz bu noktalardan paketini alabilir.

Satış ve Paketlemede Güvenli Çözüm Seçenekleri Tercih Ediliyor

Ücretin üçte birini peşin vermeyen müşterilerimizin siparişleri gönderilmemektedir. Aracımızla gerçekleştirdiğimiz teslimatlarda güzergah üzeri adreslere ücretsiz kargo işlemi uygulanmaktadır. Güzergah dışı il ve ilçelerde ise kargo ücreti ödenmektedir. Arılar, her ilin veya ilçenin belli noktalarına gönderilmektedir. 40 adet ve üzeri siparişler her zaman için yapılabilir. Satılık arı Erzurum kategorisinde, müşterilerimiz istediği sayıda sipariş işlemi gerçekleştirmelidir.

Satışı gerçekleştirilen ırklar, Anadolu, Karniyol, Belfast, Yığılca ve İtalyan ırklarıdır. Irkların yaşam şartları farklıdır. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız, iliniz için en uygun ırkı tercih edebilmektedir. Arıcılığa yeni başlayanlar için sitemizde gerekli bilgiler mevcuttur. Ayrıca sektörel haberler ve müşteri yorumları da sitemizde sizleri beklemektedir. Bu kategoride pratik çözüm seçeneklerini bir araya getiren firmamız, arıcılar için en iyi çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here