Paket Arı Siparişi

Ana Arı Gen firması olarak düzenli olarak her yıl müşterilerimize arılarını ulaştırmaktayız. Edirne ilinden tutun ve Kars’a kadar her yere teslimatlar yapmaktayız. Arıların özellikleri ve nasıl olacağına dair sitemizde gerekli bütün bilgiler bulunmaktadır. Yapmanız gereken sipariş verip, arıları koyacağınız yeri hazırlamaktadır geri kalan her şeyi biz sizler için yapmaktayız.

Paket arı dediğiniz diğer adı ile satılık arı olarak ifade ettiğimiz çerçeve hesabı arı satışıdır. Arıları plastik kutularda ve normal kovanlar ile sevkini sağlamaktayız.

Plastik kutu olarak; aşağıdaki resim ve videolarını paylaşmış olduğumuz kutular ile teslim etmekteyiz. Plastik kutulara 10 çerçeve arılı almaktadır. Siz kaç çerçeveli arı istiyorsanız ona göre paketlemesi yapılmaktadır. En düşük 6 çerçeveli arıdan başlayıp 9-10 çerçeveli arıya kadar gitmektedir. 7 çerçeveli arı tabi ki 6 çerçeveli arıya göre daha güçlü olmaktadır. Tercihinizi yaparken bulunduğunu bölgeye göre yapmaya çalışın. Eğer erken ilkbahar geç geliyorsa 6 çerçeveli arı da almanız sizi işiniz gayet iyi görecektir. Yine bu şekilde plastik kutular ile abileceğiniz gibi aynı şekilde normal arı kovanı ile birlikte alabilirsiniz. Eğer arı kovanını yoksa ve bizim vasıtamız ile arı kovanı sahibi olabilirsiniz.

Plastik kutulu paket arı fiyatları:
6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 350 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 390 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 430 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı:  FİYAT: 490 TL

Normal kovan ile paket arı fiyatları:
6 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 400 TL
7 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL
8 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL
9 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL

Güncel satılık arı fiyatları görmek ve sipariş vermek için tıklayın…