Ana Arı Siparişi

2019 yılı için ana arı sipariş formu aşağıdadır. Ana arı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tecrübelerinizi artırmak için sitemizde bulunan diğer yazıları okumanızı tavsiye ederiz. Sipariş formu için aşağıya doğru ininiz lütfen.

Ana Arı Gen olarak düzenli olarak ana arı gönderimi yapmaktayız. Ana arı gönderimlerini Nisan ayı başı gibi başlar ve Ekim ayına kadar sürmektedir. Ödemesini yaptığınızda aynı gün veya bir sonraki günü ana arılarınız kargoya verilmektedir. Kargo da herhangi bir şekilde ölüm olması durumunda iletişim kısmında bulunan telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz durumunda bir sonraki gün veya ilk ana arı gönderiminde size yeni ana arı gönderim yapılmaktadır.

Üretimi yapmış olduğumuz ana arılar şunlardır; Kafkas, karniyol, anadolu, karpat, belfast ve italyan ana arı üretimlerimiz bulunmaktadır. Üretim tekniğimiz f1 yani melez ana arı üretimidir. Damızlık olarak sadece kafkas ana arı (Posof) satışımız bulunmaktadır.

Yöreniz hakkında aşağıda bulunan yorumlar kısmında bilgi vermeniz durumunda hangi ana arı ile çalışmanız gerektiği ve yine genel ana arı ile ilgili sorularınızı her zaman sorabilirsiniz.

Güncel Ana Arı fiyatlarını görmek ve Sipariş vermek için tıklayın…