Satılık Arı Tokat

0
37
satılık arı tokat

Sipariş işlemlerinde güncel seçenekleri tercih eden firmamız, bal üreticileri için en doğru arı tercihini gerçekleştiriyor. İklimsel farklılıkları göz önüne alan firma elemanlarımız, ırk seçiminde tercih yapamayan müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Kafkas, Belfast, Yığılca, Anadolu, Karniyol, Anadolu ve İtalyan ırk seçenekleri içerisinde yaşadığınız bölgenin iklimine en uygun tercih yapılmaktadır. Satılık arı Tokat için en uygun ırkın tercih edilmesi, bal veriminin artmasında önemli rol oynamaktadır.

Paketlerde Yavru ve Ballı Arılar Bulunuyor

Çerçeve usulü ile gerçekleştirilen arı satış işlemlerinde, yavru arı ve ballı arı satışı gerçekleşmektedir. Her pakette bir çerçeve ballı arı bulunmaktadır. Geri kalan arılar yavru arıdır. Yani altı çerçeve arı aldıysanız, bunun bir veya iki çerçevesi ballı arı, kalan çerçeveler yavru arıdır. Nisan ayı ile birlikte arıcılık sezonu da açılmıştır. Satılık arı Tokat sezonu da aynı şekilde Nisan’da başlamaktadır. Bu ayın girmesiyle birlikte arı satışı başlamaktadır.

Kapora ödemesi satın alma işlemi esnasında gerçekleşmektedir. Ücretin üçte biri peşinat olarak alınmaktadır. Peşinatın alınmasının ardından sipariş adresinize gönderilmektedir. Başvuru formu ile çözüm üreten firmamız, sitesinde arıcılık ile ilgili bilgilere yer vermiştir. Ayrıca sektörel haberler de sitede yer almaktadır. Arıcılıkla ilgili sorularınızı müşteri yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapabiliriz.

Profesyonel Çözümlerimizle Tanışın

Yolda arılara her hangi bir zarar gelirse, zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yeni bir arı paketi oluşturulur ve fazladan kargo ücreti alınmadan adresinize gönderilir. Ana Arı Gen markasıyla tüm Türkiye’de tanınan firmamız, bu konuda müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet sunmaktadır.

Profesyonel arıcılık sektöründe, verimin maksimuma ulaşması için, arıcılık konusunda profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Paket arı Tokat bölgesi için kargo hizmeti sunuyoruz. Kargo işlemlerinde güzergah üzerinde bulunan adreslere ücretsiz teslimat gerçekleşmektedir. Teslimatta belirlenen noktalara paket teslimatı gerçekleşiyor. Bu noktalardan paketler sorunsuz bir şekilde alınabilir.

Ana Arı Gen markasıyla fuar organizasyonlarında boy gösteren şirketimiz, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Paket arıcılık hizmetlerinde, plastik kutular dayanıklıdır. Darbeye dayanıklı olan paketler, arılara özel tasarlanmıştır. Kovanlar da plastik kutular gibi oldukça güvenlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here