Satılık Arı Nevşehir

0
159
satılık arı nevşehir

Firmamız satılık arı Nevşehir ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. Satışında bulunduğumuz arılar, dirençli ve sağlıklı arı ırklarıdır. Türkiye’nin her bölgesine arı satışımız bulunmaktadır. Yılların getirdiği deneyimlerle ürettiğimiz arılar, bal üretiminizi yükseltmeye hedeflidir.

Paket Arı Satışı

Tarafımızdan gerçekleştirilen satılık arı Nevşehir bölgesi teslimatları, ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Satışını sunduğumuz arılar, paket arı olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Kovan içerisinde ve plastik kutuyla yapılan teslimatlar, bizzat kendi araçlarımızla yapılmaktadır.

Arı satışları çerçeve usulü veya tercihinize göre silkme usulüyle sağlanır. Çerçeve usulü satışta en az altı çerçeve arı siparişi alınmaktadır. Silkme usulüyle hazırlanan paketlerde, çerçevelerden silkeleme yöntemi uygulanmaktadır.

Teslimat esnasında yolda yaşanacak arı ölümleri, firmamızın sorumluluğundadır. Bu konuda gelişebilecek herhangi bir olumsuzluk firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İhtiyacınıza Uygun Arı Irkları

Firmamız tarafından her ırktaki arının satışı yapılmamaktadır. Satışını sağladığımız arılar, belli ırklara aittir. Bunlar ülkemizde en çok tercih edilen ve ülkemiz iklim koşullarına en uygun arı ırklarıdır. Bu arıların siparişi verilirken, bölgelerin iklimsel ve coğrafi koşulları gözetilmelidir. Firmamız, deneyimleri ile sizlere bu konu hakkında bilgiler vermektedir.

Satışını sağladığımız arı ırkları arasında Kafkas arıları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra karniyol ve belfast arılarının satışını sağlamaktayız. Sizler için sunduğumuz satılık arı Nevşehir imkanları içinde Anadolu arı ırkı da mevcut bulunmaktadır. Sağlıklı ve verimleri yüksek olan bu arılar, arıcılıktaki başarınızı arttırmaya hedeflenmiştir.

Arı Siparişleri

Firmamıza ileteceğiniz arı siparişleri, çeşitli miktarları kapsamaktadır. Bu miktarlar sizin üretim alanınızın kapasitesine göre değişmektedir. Siparişler 15 çerçeveye kadar yükselebilmektedir. Tercihinize göre ana arı siparişinde bulunmanız mümkündür. Arıcılıkta önemli bir yere sahip olan ana arılar satışını sağladığımız ırklardandır. Bunlar içerisinde İtalyan ana arı ırkını da seçebilirsiniz.

Bizlere ileteceğiniz arı siparişlerinin ödemeleri, farklı biçimlerde alınmaktadır. Ana arı siparişlerinin ödemesi peşin alınmaktadır. Paket arı siparişlerinde ise ödemenin üçte biri peşin olarak tahsil edilmektedir. Geri kalan kısmını ise, sipariş teslimi sırasında ödeyebilirsiniz.

Üstün arı ırklarının satışını sağlayan firmamız, fiyatlar konusunda da sizlere kolaylıklar sunmaktadır. Uygun fiyat aralıkları üzerinden arı siparişlerinizi oluşturmanız sağlanmıştır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here