Samsun Satılık Arı

0
126
samsun satılık arı

Samsun ilimize de bütün illere dağıttığımız gibi arı teslimatımız vardır. Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın.

Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Paket arı ırkları olarak; kafkas ve karniyol ve anadolu arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

Siparişlerde belirli bir kaparo alınmakta olup, hangi adette ne kadar ödeme alınacağını aşağıya yazdık. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz. Siparişler, Plastik Kutulu, Tek Katlı Yeni Kovanlı yada Plastik Tabanlı olarak alınmaktadır. Yine siparişler Çift Katlı olarak yani takım olarak siparişlerinizi almaktayız. Bizi aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz. Yorumları da okursanız gerekli cevaplarınızı da bulmuş olursunuz.

Güven konusunda aklınızda en ufak bir sorun olmasın. Çünkü uzun yıllar paket arı dağıtımlarını yaptık ve ana arı sezonu boyunca da ana arı satışı yaptığımızdan dolayı güven önceliklidir. Arıları teslim aldığınızda herhangi bir sorun olmasında yeniden arı gönderimi veya para iadesi yapılmaktadır. Telefon ile aramadan önce aşağıda yazılanları iyice okuyalım.

Samsun ilimizde arıcılık yapmak isteyen müşterilerimiz sitemiz vasıtası ile sipariş vererek arılarını teslim alabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here