Paket Arı Rize

0
35
satılık arı rize

Rize ilimiz arıcılığın en verimli biçimde yapıldığı bölgelerimiz arasındadır. Burada bulunan yaylalar, bahar ve yaz mevsiminde arıların yaşayabileceği en uygun ortamı oluşturmaktadır. Dolayısıyla satılık arı rize talepleri oldukça yoğundur. Firmamız, sizlerden gelen bu talepleri yanıtlamaktadır. Satışını sağladığımız arılar, üstün ve verimli arı ırklarıdır.

Arıcılık Faaliyetlerinde Bölgelere Uygun Çözümler

Firmamız arıcılık sektöründe yılların tecrübelerine sahiptir. Ülkemiz arıcılık faaliyetleri adında önemli bir isim olan firmamız, arıcılığın gelişmesini destekleyici çalışmalarda bulunmaktadır. Bizlere siparişlerini ileten müşterilerimize, bu işin en verimli biçimde yapılmasını sağlayacak satışlarda bulunmaktayız.

Satışını sağladığımız arılar, Kafkas, Anadolu, Belfast, Karniyol türündeki arılardır. Bu ırklar, ülkemizin çeşitli bölgelerine uyum sağlayabilen niteliklere sahiplerdir. Bulunduğumuz coğrafyanın koşullarında arıcılık yapılabilecek en uygun arı ırklarıdır. Bunların tercihinde yine bölgelerin farkları gözetilmektedir. Konu hakkında sizlerden gelen soruları yanıtlayarak, en doğru seçimleri yapmanıza ön ayak olmaktayız.

Güvenli Arı Satışı

Tarafımızdan cevaplanan satılık arı rize taleplerinizde güven, en önemli unsurdur. Satışını sağladığımız arılar, sağlıklı hayvanlardır. Verimleri yüksek olan bu arılar, özenle korunarak size iletilmektedir. Arılar kısa sürede bulundukları ortama uyum sağlayan özelliklere sahiptir. Sipariş teslimatları bizzat firmamızın kendisi tarafından gerçekleşmektedir.

Teslim sırasında arılar kovan içerisinde size ulaştırılmaktadır. Yolda kovanın zarar görmemesi için plastik kutuyla koruma sağlanmaktadır. Arıların yolculukta zarar görmesi ihtimaline karşın da sizleri güvence altına almaktayız. Yolda firmamızdan kaynaklı yaşanan bir zayiat meydana gelirse, bunu karşılamaktayız.

Uygun Fiyatlı Arı Siparişi

Bal üretimi, tüm dünya adına değer taşıyan bir çalışmadır. Bu çalışmanın ülkemizde desteklenmesi adına firmamız, sizlere uygun fiyatlı sipariş seçenekleri sunmaktadır. Siparişlerde silkme ve çerçeve usulü arı teslimatı yapılmaktadır. Siparişte en az 6 çerçeve isteyebilirsiniz. Bu miktarı dilediğiniz şekilde arttırmanız mümkündür.

Arıların fiyatları, arı ırklarına göre değişmektedir. Aynı zamanda sipariş miktarı ve şekli bu fiyat üzerinde etkilidir. Sitemiz üzerinde yer alan sipariş formunu doldurmanız halinde sizlere hemen ulaşılacaktır. Sipariş ödemelerinin bir bölümü siparişi verdiğinizde alınmaktadır. Geri kalan kısmını ise, teslimat esnasında yapmanız sağlanmaktadır. Arı siparişleri ve paket arı rize seçenekleri hakkında daha geniş bilgi almak isteyenler, bize ulaşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here