Paket Arı Çorum

0
115
satılık arı çorum

İnsan vücudu için çok yararlı olan bal, arıların ürettiği çok faydalı bir gıdadır. İnsanlar için dağları ve ovaları gezen arılar, çiçeklerden polen toplayarak bal üretir. Arılar, kovanlarda hiç durmadan bal üretir. Bunun için ana arılar kolonileri yönetir ve bal üretiminde önemli rol oynar. Ana arı satış işlemlerinin yanı sıra ballı arı ve yavru arı satışı gerçekleştirmektedir. Güven ve kaliteyi bir araya getiren firmamız, satılık arı Çorum siparişlerini zamanında teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

Çerçeve ve Kovan Kategorisinde Satış İşlemi Gerçekleşmektedir

Firmamız ücretsiz kargo seçenekleriyle arı satış işlemi gerçekleştirmektedir. Güzergah üzerinde bulunan adreslere ücretsiz sipariş teslim edilmektedir. Arılar oğul şeklinde teslim edilmektedir. Satış işlemlerinde paket ve çerçeve seçenekleri tercih edilebilir. Paketler plastiktir ve çerçeveden silkelenen arılar bu paketlere yerleştirilmektedir. Şehir ve ilçe kategorisinde satış işlemi gerçekleştiren ekibimiz, paket arı Çorum bölgesinde paketleri belirlenen noktalara bırakmaktadır.

Siteye giriş yaptığınız zaman sipariş formunu doldurarak Ana Arı Gen alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş işlemleri esnasında, paketlerin zarar görmesi durumunda, yeni bir paket hazırlanmaktadır. Paketlerde ana arılar boyalı bir şekildedir. Bazı durumlarda ana arılar boyalı olmayabilir. Paket elinize geçtiği zaman ana arı tespit işlemini uzman bir kişilerle gerçekleştirin. Satılık arı Çorum işlemlerinde de bilir kişi tespiti önemli konular içerisindedir.

Mart ve Nisan Ayı İle Birlikte Satışlar Başlıyor

Satın alma işleminde peşinat zorunludur. Peşinat yatırılmadığı zaman sipariş işlemi gerçekleşmemektedir. Ücretin üçte biri peşinat olarak ödenmelidir. Kovanların kapakları saçtır ve standartlara uygundur. Aynı şekilde çerçeveler de standarttır ve kovanınızla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yılın arıları gelecek yıla ana arı olarak çıkmaktadır. Nisan ayı ile birlikte Ana Arı Gen, satışlara başlamaktadır.

Sitesinde arıcılık konusunda bilgi veren firmamız, bu sektörle ilgili haberlere de yer vermektedir. Ayrıca arı ırkları konusunda da site ziyaretçisini bilgilendiriyoruz. Bu sektörle ilgili sorularınızı yorum kısmına ekleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, istediğiniz konuda bilgilendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Kırk adet ve üzeri gerçekleştirilen siparişler her zaman için gerçekleşebilmektedir.

Çerçeveli satışlarımızda yavru arı ve ballı arı seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca ana arı da satılmaktadır. Mesela, 5 çerçeve arı aldığınız zaman, 4 çerçeve yavru arı, bir çerçeve ballı arı satış işlemi gerçekleşmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here