Konya Satılık Arı

0
1293
konya satılık arı

Ülke genelinde arı dağıtımını yaptığımız illerden bir tanesi de Konya ilimizdir. Geniş arazileri olması ve ovaları ile arıcılık için güzel ortam sağlamaktadır. Bu yerlerde arıcılık yapacaklar için kafkas arısı bölge olarak daha uygun olmaktadır.

eni kovan olarak getirdiğimiz arı kovanlarının aynı zamanda plastik tabanlı olarakta getirebiliriz. Bu paketin tek özelliği tabanın plastik olmasıdır.

6 Çerçeveli Yeni Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 420 TL (Taban plastik, üst katı yoktur.)
7 Çerçeveli Yeni Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 460 TL (Taban plastik, üst katı yoktur.)
8 Çerçeveli Yeni Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 500 TL (Taban plastik, üst katı yoktur.)
9 Çerçeveli Yeni Tek Katlı Paket Arı: FİYAT: 540 TL (Taban plastik, üst katı yoktur.)

PAKET ARI -4 (Silkme Arı): Ortalama olarak 7-8 çerçeveye saran bir arının bir kutuya aktarılması ve ana arı ile birlikte kendi araçlarımızla sevkiyatını yapmaktayız. Bu şekilde kutuya aktardığımız ana arı içinde olup, ana arıyı kafes ile birlikte içine sabitliyoruz. Siz arıyı olduğu şekilde alıp normal çerçeveli kovana arı oğulu alır gibi aktarıyorsunuz. Arı ortalama 5-6 çerçeveyi dolduracak şekilde arı sarar. Bu daha çok kovanı olup ve elinde fazla kabarmış petekleri olan arıcılarımız için tercih edilen bir yöntemdir. Arıları aşağıdaki resimlerdeki gibi de olabilir plastik kutu da gelebilir.

Yukarıda belirttiğimiz standart özelliklerde Konya ilimize satılık arı getirmekteyiz. Yapmanız gereken Paket Arı Sipariş kısmından sipariş formunu doldurup göndermenizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here