Giresun Satılık Arı

0
242
giresun satılık arı

Karadeniz illerinden birisi olan Giresun ilimize düzenli olarak satılık arı getirmekteyiz. Yapmanız gereken istemiş olduğunuz çerçeve sayısı ve paket arı özelliğine göre teslimatlar yapıyoruz. Paket arı sipariş formun aracığılı ile sipariş vermeyi unutmayınız.

1) 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatta indirim vardır. İrtibat numaramızdan görüşebilirsiniz.
2) İkinci kat olarak gelecek kovan çerçeveleri olmaz. Alt katta bizim arı koyacağımız çerçeveleri vardır. İkinci katın farkı: 50 TL’dir.
3) Dağıtımlar Mart sonu ve Nisan ayı içinde teslim edilir. Arıları kendi aracımız ile dağıttığımız için her yere girip çıkamıyoruz. Belirli güzerganlara gelip arılarınızı alabilirsiniz. Bu güzergahlar il ve ilçeler olarak dağıtım yapıyoruz. Eğer bizim yol üzerinde ise zaten biz bırakırız yine bizi çok yolumuzdan etmeyecekse yine bırakmaya çalışırız. Çünkü, aracımız arı yüklü olduğu için fazla zaman kaybetmeden o arıların sahiplerine teslim edilmesi gerekmektedir.
4) Bulunduğunuz yöreye uygun hangi arı ırkı ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelik olarak çevrenizdeki tecrübeli arıcıların görüşlerini alabilirsiniz. Yada bizlere aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yöreniz hakkında yükseklik, flora ve bitki örtüsü hakkında bilgiler verirseniz yardımcı olmaktayız.

Almış olduğunuz paket arı adetinin yarısını ödemeniz yeterlidir. Örneğin: 5 adet aldığınız bunun toplam tutarı ne ise onun yarısını göndermeniz yeterlidir. Geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Maddi olarak durumu iyi olmayanlar içinde kaparo konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz şartlarda Giresun ilimize satılık arı sevkiyatımız bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here