Erzincan Paket Arı

0
157
satılık arı erzincan

Dağlarda ve ovalarda yetişen çiçeklerden polen toplamak suretiyle bal üreten arılar, koloni halinde yaşarlar. Her iklimin kendine özgü ırkı bulunmaktadır. Firmamız, bölgeniz için istediğiniz ırkı göndermektedir.

Plastik kutularda arı satış işlemi gerçekleştirmektedir. Irklara göre satış işlemi gerçekleştiren kuruluşumuz, Ana Arı Gen markasının sahibidir. Kafkas ırkının yanı sıra Anadolu ırkı, İtalyan, Yığılca ve Belfast ırkı satışlarımız güncel bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu ırklar, bölgelere göre sınıflandırılmaktadır. Satılık arı Erzincan için bu bölgeye has ırk tercihi yapılmalıdır. Genel olarak bölgenizin ırkı kafkas olmaktadır.

Irk Tercihinde Profesyonel Çözüm

Satın almadan önce bölgenizi belirttiğiniz zaman doğru ırk tercihi yapabilirsiniz. Hangi ırkı alacağınızı bilmiyorsanız, bu konuda bizimle irtibata geçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satılık arı Erzincan fiyat listesi, ırka göre farklılık göstermektedir. Kovan veya silkme (paket) arı satış işlemleri, isteğe göre yapılmaktadır. Tüm yurda sipariş işlemi gerçekleşmektedir. Sipariş sırasına göre teslimat gerçekleşiyor. Nisan ayı ile birlikte firmamız ana arı satış işlemine başlıyor. Bu ayda ana arılar çıkmaya başlar. Ana arıların üzeri boyalıdır. Bazen paketlerde ana arılar boyasız olabilir. Arıcılığa yeni başladıysanız, bu konuda bir uzmandan yardım almalısınız.

Teslimatta Zarar Bize Ait

Firmamız, kutularda veya kovanlarda ana arı çıkmadığı zaman yeniden arı gönderiyor. Paketler zarar gördüğü zaman, zarardan firmamız mesuldür. Kargo konusunda da her hangi bir problem çıkmıyor. Satılık arı Erzincan ekibimiz, paketleri şehrin güvenli noktalarına teslim ediyor. Müşterilerimiz bu noktalardan paketlerini teslim alabilir. Teslimatın güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için paketlemede özel paketler tercih ediliyor.

Teslimat Peşinatsız Gerçekleşmiyor

Adresiniz yolumuzun üzerindeyse zaten bulunduğunuz yere bırakırız ama farklı bir nokta da iseniz sizlerde belirli bir noktaya gelip almanız gerekebilir. Arılar illerde ve ilçelerde belli noktalara gönderiliyor. Müşterilerimiz bu noktalardan paketlerini alabilir. Kovanlı arılar ve kovansız arılar, 6, 7, 8 ve 9 çerçeveli seçenekler, ihtiyaca göre hazırlanmaktadır. İki katlı siparişlerde belirli bir ödeme fark meydana gelmektedir. İki katlı siparişler istek formuna eklenmediği zaman, dikkate alınmamaktadır. Kapora ödemeyen müşterilerimizin siparişleri gönderilmemektedir. Üçte bir kapora ödeme işleminin ardından siparişler adrese gönderilmektedir. Paket ve çerçeve şeklinde gerçekleşen arı satış işlemleri, istediğiniz kaliteli çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here