Ana Arı Gen Yorum ve Şikayet

0
837
Ana Arı Gen Yorum ve Şikayet

Ana Arı Gen firması olarak uzun yıllar paket arı teslimatı ve ana arı gönderimi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz iş; erken ilkbaharda müşterilerimize çerçeve usulü arı teslimatı yaparken ve yine sezon boyunca ana arı gönderimleri yapmaktayız.

Bizden arı satın almış olsun veya ana arı satın almış olsun konu hakkında şikayet ve değerlendirme yorumu varsa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmına yazmanız durumunda ve öncelik olarak iletişim numaralarımız yazmanız durumunda hızlı bir şekilde çözüm bulmaktayız. Sizler vermiş olduğumuz bir üründen memnun kalmamanız durumunda ve bizden kaynaklı bir konu ise koşulsuz iade ve telefi durumumuz vardır.

Bugüne kadar müşterilerimizden bizden ürün alıpta, çözüme kavuşamayan hiçbir problem kalmamıştır. Bazı dönemler yoğunluktan kaynaklı olarak aksamalar olabilmektedir ama mutlaka elinde sonunda arıcımızın bir konusu varsa giderilir.

Arıcılık işi çok taraflı bir konu olduğu için özellikle amatör olarak başlayacak olan arıcılarımıza nacizane tavsiyemiz; sürekli arıları rahatsız edip ve her gün arıları açıp huysuzlandırmamalıdır. Çünkü arıların ihtiyacı olan dönemlik beslenmesi ve petek ihtiyacı verildiği zaman arıları kendi işini bilir ve gayet işini de yapmaktadırlar. Fazla kurcalamanın hiçbir anlamı yok. Bazı arıcılarımız akşam sabah sürekli arıları açarak rahatsız edip arıları kovandan da etmektedirler.

Yine arıyı siz sağlıklı ve güçlü bir şekilde aldıktan sonra mevsimsel bakımları yapmalısınız. Arıyı kendi haline de bırakırsanız da bir işi yaramaz. İlaçlama zamanı geldiği zaman ilaçlamasını yapmalısınız ki bal sezonunda sonra arılarını nüfusu azalarak sönmeler yaşanmasın. Yine konu hakkında ekleyeceğiniz yorumlar varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz. Sağlıcakla…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here